TARİHÇE

Yarım asırdır verdiğimiz hizmet ve üretimlerimizi taçlandırmak için her geçen gün daha iyiye ulaşmak, hedeflerimizi yüksek tutmak, şehrimizde iş istihdamı açısından da öncü olmak amacıyla mesai kavramı gütmeden Başta Konya'mıza ve Konya halkına  olmak üzere kaliteli ürünü en hızlı ve çeşitli şekilde ulaştırmanın ve bundan sonrada ulaştırabilecek olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Üretim kapasitemize ve şubelerimize 2019 yılı içinde eklemiş olduğumuz Saracoğlu tesisimizle birlikte bölgede güçlü adımlarla ilerlerken teknolojinin getirmiş olduğu tüm imkanları yine müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için sonuna kadar kullanıyoruz. Firmemız bünyesine eklemiş olduğumuz güçlü makine parkuru ve alanında uzman persnelimizle tüm unlu mamül çeşitleri, organizasyonlar için üretimler ve özelikle Roll ekmek alanında öncü kuruluş olmak bize sizden gelen iyi dileklerle birlikte dahada güç veriryor.

İsteğimiz her geçen gün yenilikler gerçekleştirmeye devam edelim iş istihdamımızı artıralım ekmeği sadece üretmekle kalmayıp sizlerle paylaşalım, bu alandaki çalışmalarımız sürekli yükselerek devam edecektir, memnuniyetiniz memnuniyetimizdir. Saygılarımızla...

MİSYONUMUZ

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler üretmek, ekmek kültürünü Şehrimizin yanı sıra tüm Türkiye'de tüketicilerle buluşturup keyifle tüketecekleri lezzetler sunarak sektörün en beğenilen ve tercih edilen markası olmak.

VİZYONUMUZ

Doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.